Aktualności

Griven Kolorado MK3

Nasza oferta poszerza się o wynajem najwyższej jakości oświetlenia architektoniczngo Griven Koloroado MK3 oraz Griven Spillo zapraszamy . Ceny Konkurencyjne!!!

więcej »

-------------------------------------------------

Polub nas na Facebooku

https://www.facebook.com/Cahida2013

więcej »

-------------------------------------------------

Ścianka Digital LED Panele wynajem

!!!NOWOŚĆ!!! jakość za rozsądną CENĘ!!!

więcej »

-------------------------------------------------

A A A
  • Tomasz Opęchowski
    Tomasz Opęchowski
  • Jerzy Żarski Jerry Media
    Jerzy Żarski Jerry Media
  • Katarzyna Łuczak
    Katarzyna Łuczak

O nas

Tomasz Opęchowski

Od 2004 roku animator kultury Warszawy, wraz z Federacją Niezależnych Twórców Filmowych, Fundacją Cinema Art oraz Fundacją Impact ma za sobą produkcje wielu festiwali filmowych, muzycznych i tanecznych takich jak : Re:Wizje 2007-2012, Festiwal OFF/ON 2005-2009, Festiwal Przemiany Wisły 2009. Od 2009 roku współpracuje z Fundacją Ciało/Umysł zapewniając technikę jednego z większych Festiwali Tańca Ciało/Umysł oraz Warszawskiej Sceny Tańca.

 

Jerzy Żarski (Jerry Media)

Od 2008 roku z sukcesami produkuje niemałe imprezy po szyldem Jerry Media Specjalizuje się w konstrukcjach scenicznych i obsłudze imprez masowych takich jak Redbull X Fighters, Orange Warsaw Festiwal, Heineken OpenAir. Współpracuje przy produkcjach Rochstar Events 

 

 

 

 

 

Katarzyna Łuczak

Realizowała takie projekty jak Inicjatywa Wspólnotowa Equal, „Gospodarka Społeczna na Bursztynowym Szlaku, kursy dla obcokrajowców z zakresu poruszania się na rynku pracy. Współpracuje z biznesem tworząc i realizując wysokiej jakości projekty społeczne oparte na współpracy trójsektorowej m.in. rozwijała i koordynowała projekt YouthCareerInitiative – brytyjski program społeczny dla branży hotelarskiej pod patronatem fundacji Księcia Walii. Często pracuje w środowisku wielokulturowym. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji poświęconych edukacji międzykulturowej i nieformalnej.. Współpracowała również z Federacją Niezależnych Twórców Filmowych przy organizacji międzynarodowych Festiwali Filmowych.